Remake Knights of the Old Republic má být postaven na akčních soubojích, autoři údajně čerpají inspiraci z Nioh a God of War
i Zdroj: Hrej.cz
Star Wars: Knights of The Old Republic Novinka Remake Knights of the Old Republic má být postaven na akčních soubojích, autoři údajně čerpají inspiraci z Nioh a God of War

Remake Knights of the Old Republic má být postaven na akčních soubojích, autoři údajně čerpají inspiraci z Nioh a God of War

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

10. 1. 2022 09:30

Loni v září konečně došlo na oficiální oznámení remaku Knights of the Old Republic, na němž pracují vývojáři ze studia Aspyr ve spolupráci s Lucasfilm Games. Hra je nyní na hony vzdálená od svého vydání, objevují se ale další detaily, které částečně odhalují povahu remaku.

Reklama
Reklama

  • Objevily se spekulace k chystanému remaku Knights of the Old Republic
  • YouTuber tvrdí, že se studio Aspyr odklonilo od tahových soubojů

Producent Ryan Treadwell v rámci představení hry přislíbil, že během vývoje bude zachována integrita původního příběhu a klíčových postav. V některých ohledech se ale remake od předlohy významně odkloní, což podle všeho platí třeba pro soubojový systém.

YouTuber MrMattyPlays tvrdí, že mohou fanoušci očekávat mnohem akčnější pojetí, tvůrci se údajně inspirovali u titulů God of War a Nioh. Remake by však zároveň měl nabídnout i klasický režim, v němž bude zachován původní tahový systém.

YouTuber ve videu odkazuje na anonymní zdroj, který už v minulosti k chystanému remaku poskytl pravdivé informace, ale i tak je nutné brát zprávu s velkou rezervou. Kdo ví, možná se k věci brzy vyjádří přímo studio Aspyr. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz