PlayStation Store možná prozradil, kdy vyjdou God of War Ragnarok a Sonic Frontiers
Novinka PlayStation Store možná prozradil, kdy vyjdou God of War Ragnarok a Sonic Frontiers

PlayStation Store možná prozradil, kdy vyjdou God of War Ragnarok a Sonic Frontiers

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

28. 12. 2021 11:35

Kdy vyjde God of War Ragnarok? Tato otázka vrtá hlavou patrně všem, kteří s láskou vzpomínají na rebootovaný díl z roku 2018. Konkrétní termín vydání se nyní objevil v databázi PlayStation Store.

Reklama
Reklama

  • PlayStation Store zveřejnil termíny vydání dvou her 
  • Další God of War by podle záznamu měl vyjít 30. září 2022
  • Sonic Frontiers zase 15. listopadu 2022
  • Nejde o potvrzené termíny, může se jednat o placeholdery

S informací přišel profil PlayStation Game Size, který na Twitteru pravidelně informuje o velikosti konkrétních titulů, termínech vydání a dalších detailech. V případě God of War Ragnarok zmiňuje datum 30. září příštího roku.

Příspěvek zároveň upozorňuje, že může jít o pouhý placeholder. Termín navíc označuje samotný závěr třetího čtvrtletí příštího roku, možná právě v tomto období hodlá Sony pokračování vydat.

Další příspěvek od PlayStation Game Size zase nabídl detaily ohledně termínu vydání Sonic Frontiers. V tomto případě už jde o věrohodnější informaci. Vydání totiž podle všeho připadá na 15. listopadu. Pokud bychom se ohlédli za předchozími hrami s modrým ježkem, zjistili bychom, že se na pultech obchodů běžně objevovaly právě v listopadu (Sonic Unleashed, Sonic Colors, Sonic Generations a Sonic Forces). Na oficiální potvrzení si však budeme muset počkat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz