Hrej.cz Novinka

Zítra proběhne herní Pokémon stream

radek-raudensky
Radek Raudenský
25. 2. 2021 16:39 Sdílej:

Letošní rok značí 25. výročí Pokémonů, což plánuje The Pokémon Company pořádně oslavit. V nedávné minulosti jsme se dočkali potvrzení Katy Perry jako hlavní hvězdy celoroční hudební akce nebo Post Malona, který bude mít 28. února velký koncert – den předtím se chystá velký Pokémon Day. Tím ale speciální akce rozhodně nekončí.

Reklama
Reklama

Společnost dnes oznámila, že si ještě před očekávaným koncertem přichystala pro své fanoušky prezentaci Pokémon her. Ta bude trvat přibližně 20 minut a mělo by dojít nejen na oznámení letošní velké Pokémon hry, ale třeba i na informace ohledně Pokémon Snap. Vysílání začne v 16:00.

Spekulace jsou opravdu divoké a diskuze velmi živá. Hovoří se o všem možném, nejvíce o remaku Diamond and Pearl, druhém dílu Detective Pikachu či Pokémon Sleep. Oficiálně ale stále nic nevíme a musíme se nechat překvapit.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz