Začátkem prosince vyjde další rozšíření pro Jurassic World Evolution 2
i Zdroj: PlayStation Blog
Jurassic World Evolution 2 Novinka Začátkem prosince vyjde další rozšíření pro Jurassic World Evolution 2

Začátkem prosince vyjde další rozšíření pro Jurassic World Evolution 2

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

30. 11. 2022 11:19

Letos v červnu vyšlo rozšíření pro Jurassic World Evolution 2, které navazovalo na premiéru filmu Jurassic World Dominion. Autoři však ještě neřekli poslední slovo.

Reklama

  • Dominion Malta Expansion dorazí 8. prosince
  • Příběhová kampaň se odehrává před událostmi filmu Jurassic World Dominion

Začátkem prosince se totiž objeví další DLC, které rovněž reflektuje dění posledního filmu. Dominion Malta Expansion dodá tři nové ostrovy, čtyři dinosaury (Atrociraptor, Lystrosaurus, Oviraptor a Moros), další varianty pro již dostupné druhy či nové budovy, které lze využít i v sandboxovém režimu. A k tomu autoři přihodí hromadu dekorativních předmětů a skinů.

Za pozornost rozhodně stojí příběhová kampaň. Ta se odehrává před událostmi zmíněného filmu, takže potkáte dobře známé postavy (Cabot Finch, Kayla Watts, Barry Sembène, Soyona Santos, Lewis Dodgson). 

Dominion Malta Expansion bude k dispozici od 8. prosince na PC a konzolích Xbox Series, PlayStation 5, Xbox One a PlayStation 4.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz