Hrej.cz Novinka

Z MS Store unikla edice Tomb Raider

radek-raudensky
Radek Raudenský
8. 3. 2021 11:58 2 Sdílej:

Microsoft Store opět leakuje. I když jsou tyto úniky často spojené spíše s velkými obchody, vlastní obchod Microsoftu v minulosti bohužel neudržel například novou Hot Wheels hru a během víkendu došlo na další únik. Tentokrát se přímo ze stránek dozvídáme o plánované edici Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy.

Reklama
Reklama

I přes téměř okamžité smazání si samozřejmě hráči stránku zaznamenali, díky čemuž si můžeme přečíst například popis celé edice. „Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy je kompletní edice oceňované série Tomb Raider. Kolekce obsahuje všechny definitivní edice každého prequel titulu.“

Jak zmiňuje web Eurogamer, samotné hry se nejspíše nedočkaly větších úprav, funkcionality na produktové stránce ale ukazovaly podporu 4K a HDR. Samozřejmostí jsou všechna DLC, hry by měly podporovat i multiplayer a co-op.

Web PCGamer se zase zmiňuje o tom, že by tato edice mohla doplňovat nedávné oznámení animovaného seriálu Lara Croft, který by se měl odehrávat po videoherní trilogii. Naznačuje to i označení „prequel titulu“. Údajné datum vydání nové edice bylo stanoveno na 18. března.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz