Xbox slibuje, že do budoucna výrazně zlepší pořizování a nahrávání snímků a videí
Novinka Xbox slibuje, že do budoucna výrazně zlepší pořizování a nahrávání snímků a videí

Xbox slibuje, že do budoucna výrazně zlepší pořizování a nahrávání snímků a videí

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

26. 11. 2021 19:44

Pořizování a sdílení screenshotů nebo videí na konzolích Xbox rozhodně nepatří mezi nejkomfortnější. Konkrétně pro nás novináře je například exportování většího množství screenshotů, ve srovnání s jednoduchostí PlayStationu 4 a 5 nebo Switche, divokým zážitkem. Divize Xbox si je ale některých nedostatků systému vědoma.

Reklama
Reklama

  • Tým Xbox si je prý vědom rezerv systému pořizování screenshotů a videí a jejich sdílení
  • V uplynulém roce došlo ke změnám, ale ne dostatečným, další změny přijdou v roce 2022
  • Šéf produktového vývoje Jason Ronald apeluje na hráče, aby se zapojili do programu Xbox Insider

Ředitel produktového managementu Xboxu Jason Ronald v podcastu Iron Lords přiznal, že je celkový systém pořizování médií a jejich sdílení “daleko od ideálu”. Tým Xbox také dle jeho slov v současnosti na změnách aktivně pracuje, některé z nich ale můžou trvat poměrně dlouho.

Konkrétně narážel na to, že dle původních plánů mělo v letošním roce dojít k větším změnám a vylepšením celkového systému DVR, na některé ale prostě nezbyl čas. “Určitě vnímáme zpětnou vazbu. Udělali jsme některé změny a přinesli jsme některá vylepšení spolehlivosti a kvality pořízených materiálů, ale jsme si vědomi toho, že na nás čeká spoustu práce,” poznamenal.

Ronald také poukázal na to, že by aktivní členové komunity s názory na jednotlivé prvky systému měli využívat program Xbox Insider. Ten je prý velmi hodnotným zdrojem zpětné vazby a pro tým Xbox je velmi důležitý.

Řada změn by měla přijít v příštím roce. Ronald se ale bohužel zdržel jakýchkoliv podrobností o tom, co konkrétně se bude měnit a inovovat. Inu, jsme zvědaví.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz