Xbox představuje tituly pro prosincovou nabídku Games With Gold
Tropico 5 Novinka Xbox představuje tituly pro prosincovou nabídku Games With Gold

Xbox představuje tituly pro prosincovou nabídku Games With Gold

Radek Raudenský

Radek Raudenský

25. 11. 2021 15:11

I když nám do konce listopadu zbývá poměrně dost času, už nyní se Xbox chlubí nabídkou her zdarma v rámci předplatného Xbox Games with Gold. Tentokrát se jedná o zajímavé tituly, které minimálně na pár mrazivých večerů zcela jistě zabaví.

Reklama
Reklama

  • Xbox odhaluje hry v Games with Gold pro prosinec
  • Dočkáme se The Escapists 2 či Tropico 5

První hrou bude The Escapists 2, indie záležitost studia Team17. Ta navazuje na velice úspěšný první díl, přičemž je cíl v obou případech stejný – pomocí různých taktik a propašovaných nebo podomácku vyrobených předmětů utéct z vězení. Druhý díl navíc dovoluje hrát i v multiplayeru s tím, že si hráči mohou buď pomáhat, nebo naopak škodit.

Pokračujeme na druhou stranu barikády, zatímco The Escapists 2 bude dostupné celý prosinec, od 16. prosince do 15. ledna na hráče čeká Tropico 5: Penultimate Edition, která obsahuje i dodatky The Big Cheese a Hostile Takeover. Tropico vás jako již tradičně usadí do křesla diktátora, který se musí starat o prosperitu prosluněného ostrova (a svého účtu ve švýcarské bance). I v tomto případě je dostupný multiplayer až pro čtyři hráče.

Z nabídky Xbox 360 může zaujmout Orcs Must Die, první díl série titulů zaměřených na budování barikád a chránění základny proti nájezdům orků, a Insanely Twisted Shadow Planet, 2D akční adventura. Nabídka je tradičně dostupná i pro vlastníky Game Pass Ultimate.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz