Hrej.cz FIFA 21 Novinka

Xbox Game Pass a EA Play se příští týden rozrostou o FIFA 21

patrik-jelinek
Patrik Jelínek
1. 5. 2021 10:25 1 Sdílej:

Poslední příspěvek fotbalového zápolení na celosvětovém měřítku za pár dní zamíří do předplatného služeb Xbox Game Pass a EA Play. V rámci služeb Microsoftu bude hra součástí Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass pro PC. Na straně EA Play bude pak nabídnuta na systémech PlayStation 4|5, Xbox Series, Xbox One a PC.

Reklama
Reklama

  • FIFA 21 rozšíří předplatné Xbox Game Pass a EA Play 6. května

FIFA 21 do obou nabídek přibude 6. května. Členové EA Play mohou mimo zpřístupnění titulu očekávat i exkluzivní seznam odměn, jako je např. startovní balík zkušeností pro režim FUT, jenž se v posledních dnech dostal pod drobnohled herních médií. Dalším bonusem se stane série výzev a vybavení pro režim Volta.

Paralelně s příchodem posledního ročníku série FIFA víme rovněž o dalších hrách, které v květnu nabídku Xbox Game Pass rozšíří. Jedná se například o týmovou akci Knockout City od studia Velen, která rozšíří Game Pass i EA Play při svém vydání 21. května, a JRPG Dragon Quest Builders 2, jež obohatí Xbox Game Pass už 4. května.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz