Wolverine od Insomniac prý bude pořádně brutální s odsekáváním končetin. Vyjde nejdříve na konci roku 2024
i Zdroj: Insomniac Games
Marvel’s Wolverine Novinka Wolverine od Insomniac prý bude pořádně brutální s odsekáváním končetin. Vyjde nejdříve na konci roku 2024

Wolverine od Insomniac prý bude pořádně brutální s odsekáváním končetin. Vyjde nejdříve na konci roku 2024

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

2. 2. 2023 20:56

Insider Jeff Grubb z podcastu GiantBomb se v jedné z posledních epizod rozpovídal o jeho aktuálních vědomostech souvisejících s vývojem herní adaptace marvelovského hrdiny Wolverina. O něm zatím nevíme téměř nic, podle Grubba se ale dočkáme pořádně dospělého zážitku.

Reklama

  • Wolverine od Insomniac Games má cílit na rating pro dospělé
  • Bude tedy brutální, krvavý, s odřezáváním končetin
  • Podle insiderů se počítá s vydáním na konci roku 2024 nebo během 2025

Respektovaný insider uvádí, že vývojáři stojící za povedeným Marvel’s Spider-Man tentokrát vsadí na úplně opačnou přístupnost, a půjde o “Mkovou” hru, tedy titul s hodnocením Mature. To znamená, že se nebude šetřit krví a drsným násilím. Údajně by měla hra třeba obsahovat odřezávání částí lidských těl, což z ní bude dělat asi nejdospělejší hru s licencí Marvel za poslední léta. 

Na druhou stranu nebude první. Starší X-Men Origins: Wolverine od Raven Software také na některých platformách vycházel v takzvané Uncaged verzi, která se rozhodně nebála krvavých scén.

Na rubání nepřátel ikonickými drápy si ale ještě chvíli počkáme. Údajně se totiž počítá s vývojovým cyklem končícím nejdříve na podzim roku 2024, reálná je ale i varianta odkladu na rok 2025. Výsledkem by měl být titul srovnatelný se současnou podobou God of War, a i podobnou hratelností postavenou na lineárním, ale poměrně otevřeném průchodu světem. Tato tvrzení Grubba údajně podporují i zdroje jiného respektovaného insiderského média Insider Gaming.

Marvel’s Wolverine byl oznámen na PlayStation Showcase v roce 2021. Jediným oficiálním materiálem zůstává výše přiložený CGI trailer.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz