Hrej.cz Novinka

Watch Dogs: Legion nabízí online už i na PC

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
20. 3. 2021 09:45 1 Sdílej:

Multiplayerová složka Watch Dogs: Legion se dostává i na PC. Po odkladu způsobeném nestabilitou online režimů u části grafických čipů se tak mohou do ulic Londýna ponořit už všichni hráči bez ohledu na platformu.

Reklama
Reklama

 

Hra v současné době nabízí v online části zabavení pouze ve formě vedlejších režimů. Hlavní lákadlo celého multiplayeru, režim Tactical Op, dorazí totiž na všech platformách až 23. března. Upřesnění času, kdy se tak přesně stane, se máme dočkat v průběhu příštího týdne.

V případě PC verze podmiňuje zpřístupnění multiplayeru stažení 14.4 GB souborů, přičemž součástí balíčku je i souhrnná oprava bugů. Dodatečně se sluší zmínit, že dosavadní reakce na hru více hráčů jsou spíše smíšené. Důvodem je především technická stránka věci, vedoucí k častému padání hry a problematickému připojení do jednotlivých režimů.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz