Vyzvedněte si zdarma jeden z nejlepších dílů série Splinter Cell
Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory Novinka Vyzvedněte si zdarma jeden z nejlepších dílů série Splinter Cell

Vyzvedněte si zdarma jeden z nejlepších dílů série Splinter Cell

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

20. 11. 2021 08:40

Ačkoli je pravdou, že se s postavou Sama Fishera a jeho multivizorem v moderním pojetí ještě nějaký pátek nesetkáme, jeho starší variantu si lze připomenout už nyní. Jako součást oslav 35. výročí od svého založení se Ubisoft totiž znovu rozhodl nabídnout další hru zdarma. A jak již výše psané napovídá, na své si tentokrát přijdou fanoušci špionážních akcí.

Reklama
Reklama

  • Ubisoft rozdává PC verzi Splinter Cell Chaos Theory
  • Čas na vyzvednutí trvá do 25. listopadu

Splinter Cell Chaos Theory, představující mezistupeň dílů Pandora Tomorrow a Double Agent, si můžete vyzvednout do 25. listopadu. K získání kopie je stejně jako v případě mnoha akcí Ubisoftu potřeba navštívit oficiální web a přihlásit se zde pod vlastním účtem. Alternativně lze postupovat i pomocí aplikace Ubisoft Connect, a to přes rozkliknutí nabídky Objevit (Discover) v horní liště aplikace.

Jmenujeme-li slavnou špionážní akci z pera Toma Clancyho, zmiňme rovněž, že pravidelné diskuze o nástupci série byly obsahem rozhovorů i v minulém měsíci. Respektovaný zástupce insiderské scény – Tom Henderson – se onehdy vyjádřil, že nový Splinter Cell je již ve vývoji, byť nemáme údajně předpokládat brzké datum vydání.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz