Hrej.cz Novinka

Vyzvedněte si Black Desert Online zdarma

radek-raudensky
Radek Raudenský
26. 2. 2021 15:23 Sdílej:

Spousta zemí se stále vzpamatovává z pandemie koronaviru a situace se bohužel nelepší ani u nás. Většina z nás tak musí zůstat doma, s čímž se pojí i spousta volného času. Dostáváme tak nejlepší příležitost pustit se do komplexních a hlavně časově náročných titulů jako je třeba Black Desert Online.

Reklama
Reklama

MMORPG od studia Pearl Abyss se může pochlubit hned několika výjimečnými atributy. Black Desert zaujme na poměry MMORPG velmi dobrou grafikou. Kouzla zde nenajdete ve formě klasického hotbaru, nýbrž musíte skutečně kouzlit svými prsty. Vaše schopnosti vyvoláte správnou kombinací různých tlačítek a hře to opět dodává jiný nádech. Komplexní ekonomika nebo systém guild vás zase zaměstná na několik desítek hodin.

Proč ale o Black Desertu píšeme? Pearl Abyss totiž jinak placenou hru rozdává až do 10. března zdarma. Hru si můžete vyzvednout normálně v obchodě, jak ale web GamePressure upozorňuje, hra vám tímto způsobem nebude generovat Steam kartičky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz