Vyzvedněte si Alien Versus Predator Classic 2000 zcela zdarma
i Zdroj: Rebellion
Novinka Vyzvedněte si Alien Versus Predator Classic 2000 zcela zdarma

Vyzvedněte si Alien Versus Predator Classic 2000 zcela zdarma

Radek Raudenský

Radek Raudenský

6. 12. 2022 11:47 5

AKTUALIZACE: Klíče se velice rychle rozebraly, studio ale slibuje, že bude pravidelně nové klíče doplňovat. Doporučujeme tak stránku sledovat, případně by upozornění mělo přijít skrze mailing.

Reklama

Studio Rebellion slaví své už 30. výročí. Za tu dobu studio vydalo opravdu spoustu her, jednou z nich je i dnes už stařičký Aliens Versus Predator Classic 2000, akční FPS, kde proti sobě bojují Vetřelci a Predátoři. A pokud nemáte zrovna co hrát, můžete si tuto klasiku vyzvednout zcela zdarma.


  • Rebellion rozdává Alien Versus Predator Classic 2000 zdarma
  • Akce je součástí oslav 30. výročí studia

Rebellion jí totiž rozdává v rámci oslav svého výročí a spuštění slev na svém obchodu. Na tom najdete především celou řadu merchandise spojeného se značkami Rebellionu. Nechybí vánoční svetry či trička, nachází se zde ale i nabídka oné hry zdarma. Stačí se přihlásit k newsletteru Rebellionu a kód pro hru je váš.

Samozřejmě nejde o nikterak velký poklad, na Steamu se hra nyní prodává za symbolický jeden dolar, i tak ale hra poměrně zaujala a na Steamu si drží velmi kladné hodnocení. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz