Vývoj 12 Minutes se úspěšně posouvá
Novinka Vývoj 12 Minutes se úspěšně posouvá

Vývoj 12 Minutes se úspěšně posouvá

Patrik JeIínek

Patrik JeIínek

9. 1. 2021 07:00
Reklama
Reklama

Klaustrofobní indie thriller 12 Minutes od Annapurna Interactive zdárně pokračuje ve svém vývoji. O dosavadním postupu vývojářského týmu veřejně informoval hlavní autor hry Luis Antonio.

V oficiálním blogovém příspěvku Antonio zmiňuje, že autoři v uplynulých měsících úspěšně završili práce na motion capture a nahrávání dialogů. Následně přidává, že od října minulého roku zařazuje tým takto pořízené animace i do jednotlivých scén a dílčích herních mechanismů. Ve smyslu zbývající práce chybí zařadit asi rozpracovaných 400 animací. Co se odlišných částí vývoje týče, zde Antonio vyzdvihuje optimalizaci, testování a přechod do poslední fáze utváření zvukových efektů.

Působivé představení civilního, ne však všedního příběhu mladého páru bylo jedním z příjemných překvapení E3 2019. Od někdejšího oznámení, jež na hráče zapůsobilo, jsme se navíc dozvěděli, že seznam dabérů obsáhne natolik známá jména, jako je Willem Dafoe, Daisy Ridley nebo James McAvoy.

Datum vydání 12 Minutes nebylo dosud oznámeno. Dočkat bychom se měli na zařízeních PC, Xbox One a Xbox Series.

Vývoj 12 Minutes se úspěšně posouvá

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz