Vyšlo třetí rozšíření pro Kingdom Come
Novinka Vyšlo třetí rozšíření pro Kingdom Come

Vyšlo třetí rozšíření pro Kingdom Come

David Plecháček

David Plecháček

6. 2. 2019 09:47 1
Reklama
Reklama

Osm dní nám chybí do prvních narozenin tuzemského Kingdom Come: Deliverance. I když hra zažila největší boom hned při launchi, stále na ní někteří nedají dopustit a opakovaně se do Posázaví v předvečer husitských válek vrací. Studio Warhorse jim k tomu dává další důvod – nové DLC.

Band of Bastards je v pořadí třetím rozšířením, a ani tentokrát nenechá Jindru příliš odpočinout. Okolo Ratají se začínají dít nehezké věci a pro obyčejné obyvatele není bezpečno ani na cestách. K zajištění bezpečí si Racek Kobyla zavolá Kunu z Rychvaldu, a protože si chce být jistý, že se věci příliš nevymknou původnímu plánu, požádá o pomoc i Jindru.

Na hráčích tak v novém rozšíření bude zjistit, co se v okolí vlastně děje. Vývojáři slibují obsah přibližně na pět hodiny hry, ale ta se výrazně liší v návaznosti na vaši pečlivost a touhu vyzobat vše nového – reálně tak herní doba osciluje mezi 3 a 7 hodinami dle vašeho stylu. Nové DLC si můžete pořídit již teď, a to jak na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Těšit se můžete na spoustu soubojů, novou lokaci tábora Kuny, nový set zbroje a další drobnosti. Třešničkou na dortu je několik možných konců vašeho snažení, tak pozor, abyste nepodcenili situaci a později toho nelitovali. Níže se můžete podívat na nový trailer.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz