Výrazně modifikovaná beta Kingdom Come: Deliverance vypadá fantasticky
Kingdom Come: Deliverance Novinka Výrazně modifikovaná beta Kingdom Come: Deliverance vypadá fantasticky

Výrazně modifikovaná beta Kingdom Come: Deliverance vypadá fantasticky

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

19. 4. 2021 14:46 3

České husitské RPG Kingdom Come: Deliverance z roku 2018 rozhodně není žádné ošklivé káčátko. Díky pečlivě vybudovanému světu vypadalo a stále vypadá velmi uvěřitelně a po nepříliš povedeném startu rozkvetlo do krásy i díky postupnému vychytání grafických artefaktů a nedodělků. Jak už to tak ale bývá, absolutní maximum ze hry stejně vymáčkne komunita.

Reklama
Reklama

  • Hráči stále modují betu Kingdom Come: Deliverance
  • Výsledek vypadá nádherně
  • Díky návodu a balíčku úprav můžete vylepšit i svojí hru

V případě Kingdom Come k tomu tak trochu neobvykle dochází skrze původní veřejnou betaverzi hry, která nabízela subjektivně o něco realističtější grafické podání (plná verze byla barevnější, sytější a pitoresknější, čímž uvěřitelnost trochu utrpěla). Kutil s přezdívkou Digital Dreams nyní skrze řadu modifikací dření z enginu úplné maximum a výsledek vypadá opravdu působivě.

V nejaktuálnějším videu nabízí průchod ratajskými lesy. Především díky ostřejším texturám, vylepšené vegetaci, lepším odleskům a realističtějšímu podání slunečních paprsků procházka skutečně připomíná putování českými lesy, i když občas až moc vyumělkované. Svůj díl na tom vedle modifikovaných stínů jistě nese i zmíněný zručně vytvořený svět, který například hustým lesem vybočuje z toho, na co jsme ve hrách zvyklí.

Konkrétní nastavení a balíček modifikací autor nesdílí, v popisku ale přikládá obsáhlý návod, jak modifikacemi zkrášlit plnou verzi Kingdom Come.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz