Vyšlo rozšíření The Delicious Last Course. Mugman s Cupheadem se konečně potkali s novou kamarádkou
i Zdroj: MDHR
Cuphead Novinka Vyšlo rozšíření The Delicious Last Course. Mugman s Cupheadem se konečně potkali s novou kamarádkou

Vyšlo rozšíření The Delicious Last Course. Mugman s Cupheadem se konečně potkali s novou kamarádkou

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

Dlouho očekávané rozšíření pro Cuphead je venku. Studio MDHR servíruje poslední chod pro příznivce náročné plošinovky, která nyní nabízí další hratelnou postavu a mnoho nového obsahu.

Reklama


  • The Delicious Last Course je poslední rozšíření pro Cuphead
  • Základní hra obdržela patch, který umožňuje rychlou výměnu zbraní

Hlavní hrdinkou je Ms. Chalice, která je minimálně stejně obratná jako Mugman s Cupheadem. Spoléhá ovšem na vlastní styl, do náročných boss fightů vnese úplně jinou energii a dosud neviděné triky. S novou postavičkou si navíc můžete projít i úrovně základní hry.

Ředitelka studia MDHR prozradila, kolik času zabere dokončení Cuphead: The Delicious Last Course
i Zdroj: MDHR

Ředitelka studia MDHR prozradila, kolik času zabere dokončení Cuphead: The Delicious Last Course

Přesně za dva týdny dorazí The Delicious Last Course, propracované rozšíření náročné plošinovky Cuphead, které by mělo potrápit minimálně stejně jako základní hra. Jak dlouho přídavek vydrží?

Rozšíření vás vyjde na 199 korun (cena z Xbox Store), připraven je samozřejmě také výhodný balíček, v němž najdete i základní hru - za něj dáte 669 korun.

V souvislosti s rozšířením dorazil také patch 1.3.2. Základní hru připravil na uvedení The Delicious Last Course a k tomu zavedl jednu sympatickou změnu. Jde o možnost vyměnit si zbraň ihned po souboji s bossem, aniž by bylo potřeba vrátit se na obrazovku s mapou. A to se opravdu hodí.


Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama