The Elder Scrolls Online Novinka Vylepšená konzolová verze The Elder Scrolls Online dorazí v červnu. Upgrade z last-genu proběhne zdarma

Vylepšená konzolová verze The Elder Scrolls Online dorazí v červnu. Upgrade z last-genu proběhne zdarma

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

2. 4. 2021 09:55

The Elder Scrolls Online zanedlouho nabídne grafická vylepšení pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series. Edice ponese název ESO: Console Enhanced a vyjde společně s příběhovou expanzí Blackwood.

Reklama
Reklama

  • The Elder Scrolls Online: Console Enhanced bude zdarma pro majitele PS4 a Xbox One verzí
  • Grafický upgrade dorazí na PS5 a Xbox Series počátkem června.

Změna, na kterou se mohou majitelé novogeneračních systémů těšit, obnáší skok k 60 snímkům za sekundu, prodloužení vykreslovací vzdálenosti a vylepšení textur, post-procesu i nasvícení. Vlivem SSD dojde navíc i na zkrácení dosud zdlouhavého načítání, a to přibližně o polovinu.

Navýšení snímkovací frekvence bude umožněno režimem Performance, jenž budou moci hráči upřednostnit před režimem Fidelity. Ten na druhou stranu sleví z požadavku stabilních 60 snímků a upřednostní nativní rozlišení 4K ve 30 snímcích.

Vydání ESO: Console Enhanced připadá na 8. června – tedy tentýž den jako oznámená expanze Blackwood, lákající hráče na návrat k bránám Oblivionu. Možnost upgradu z minulé generace konzolí bude všem majitelům ESO nabídnuta zcela zdarma.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz