Další díl série The Elder Scrolls je stále ve fázi designu
Novinka Další díl série The Elder Scrolls je stále ve fázi designu

Další díl série The Elder Scrolls je stále ve fázi designu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

30. 6. 2021 11:44

Zatímco Starfield přiletí zhruba za rok a půl, další díl RPG série The Elder Scrolls je nyní v nedohlednu. Todd Howard v rozhovoru pro magazín Telegraph naznačil, že se projekt nachází v úvodní fázi, v níž se autoři teprve baví o celkovém designu.

Reklama
Reklama

  • Todd Howard naznačil, že si na pokračování oblíbeného RPG ještě dlouho počkáme
  • Vývojáři nyní zjišťují, jak pro své nápady využijí Creation Engine 2

Šestý díl byl sice oznámen už v roce 2018, pracuje na něm ale pouze malý tým vývojářů, jelikož se ostatní soustředí na “Skyrim ve vesmíru”. Oba projekty mají ale hodně společného, za což může Creation Engine 2.

Vývojáři dle Howarda už nyní zkoumají, zda technologie bude vyhovovat představám a plánům ohledně šestky. “Každá hra má vlastní technologickou sadu, což znamená, že The Elder Scrolls VI bude využívat nadstavbu pro Creation Engine 2,” vysvětlil. Bude zajímavé sledovat, v čem se The Elder Scrolls bude Starfieldu podobat.

Bethesda již oznámila konkrétní termín vydání hvězdného RPG. Starfield se objeví 11. listopadu roku 2022 na konzolích Xbox Series a na PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz