Hrej.cz Novinka

Vydání CP 2077 bude na AMD kartách bez RT

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
22. 11. 2020 11:55 11 Sdílej:
Reklama
Reklama

Podpora ray tracingové technologie Cyberpunku 2077 nebude pro karty společnosti AMD dostupná na den vydání. Vylepšené odlesky a nasvětlení scény bude pro karty AMD bude do ambiciózního projektu studia CD Projekt Red přidáno až zpětně. 

Vedoucí komunitní manažer CD Projektu Red, Marcin Mamot, v reakci na dotaz jednoho z fanoušků upřesnil, že jednání s AMD o integraci RT podpory i nadále trvá. K čemuž současně dodal, že je v zájmu obou zúčastněných společností, aby se podpora řečené technologie do hry dostala co možná nejdříve.

Konkrétní dotaz, na který Mamot ve svém sdělení reagoval, vyvstal poté, co vývojáři několik dní nazpět uveřejnili aktualizovaný seznam systémových požadavků. V něm u jednotlivých stupňů grafického nastavení se zapnutými RT efekty uvedli specifikace pro grafické karty od Nvidie, přičemž ekvivalenty od AMD nebyly zmíněny.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz