Vydání Age of Sigmar se posouvá na konec příštího roku
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Vydání Age of Sigmar se posouvá na konec příštího roku

Vydání Age of Sigmar se posouvá na konec příštího roku

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 1. 2022 09:00

Na nadcházející RTS Age of Sigmar si počkáme o něco déle. O této strategii jsme se od Frontieru dozvěděli nepřímo skrze informace pro investory, kde společnost informovala o odkoupení licence na Warhammer Age of Sigmar. Přesněji se licence vztahovala na RTS, přičemž původní datum vydání bylo stanoveno na začátek roku 2023.

Reklama

  • Vydání Age of Sigmar bylo posunuto na konec příštího roku
  • Frontier to oznamuje tiše v investorské zprávě 

Tyto plány se ale mění, hráči se to ale opět dozvídají tak nějak neoficiálně skrze další zprávu pro investory. Age of Sigmar se nově posouvá až na konec příštího roku, přičemž tento čas navíc dovolí studiu, které stojí například za Elite Dangerous, zvýšit kvalitu i délku hru a celkově pracovat na tom, aby měl projekt větší naději na úspěch.

Vedle toho se pak Frontier zmiňuje také o expanzi Odyssey do Elite Dangerous, která vyšla s velkými technickými problémy. Dle nového vyjádření se studio nadále snaží hru podporovat a vnímá zlepšující se odezvu hráčů.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz