Video přináší záběry z přepracovaného remaku střílečky XIII. Bezplatný update dorazí v září
i Zdroj: Microids
Novinka Video přináší záběry z přepracovaného remaku střílečky XIII. Bezplatný update dorazí v září

Video přináší záběry z přepracovaného remaku střílečky XIII. Bezplatný update dorazí v září

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

16. 8. 2022 10:43 7

First-person akce XIII se v listopadu roku 2020 dočkala remaku, vývojáři ze studia PlayMagic nicméně předělávku pořádně odbyli. Vydavatelství Microids usoudilo, že si kultovní klasika takový osud nezaslouží, najalo si tedy studio Tower Five, které se nyní snaží remake zachránit. Gameplay ukázka nyní naznačuje, jak se jim to daří.

Reklama
Reklama

  • Ukázka z remaku XIII prezentuje vylepšenou verzi
  • Na úpravách pracuje studio Tower Five
  • Bezplatný update by měl vyjít 13. září

Studio dostalo na starost úpravu grafiky, zvuků, umělé inteligence či uživatelského rozhraní. Hra navíc konečně obdrží podporu online multiplayeru až pro 13 hráčů, nyní je totiž dostupný pouze v lokální verzi.

Přiložená ukázka napovídá, kam se tvůrci s úpravami dostali. Sluší se dodat, že už jim mnoho času nezbývá, vydání updatu je totiž naplánováno na 13. září. Ve stejný den se hra zpřístupní také na konzoli Nintendo Switch, k majitelům hybridní konzole se samozřejmě dostane již upravená verze.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz