Frogwares slaví úspěch. Crowdfundingovou kampaň pro remake The Awakened se podařilo vybrat za šest hodin
i Zdroj: Frogwares
Novinka Frogwares slaví úspěch. Crowdfundingovou kampaň pro remake The Awakened se podařilo vybrat za šest hodin

Frogwares slaví úspěch. Crowdfundingovou kampaň pro remake The Awakened se podařilo vybrat za šest hodin

Radek Raudenský

Radek Raudenský

5. 8. 2022 10:51

Studio Frogwares oznámilo přesně před týdnem ambice vytvořit remake hry Sherlock Holmes: The Awakened. Pro tvorbu ale nemělo studio dostatečné prostředky, oznámilo tak založení Kickstarterové kampaně společně s detaily o samotné hře. O týden později slaví studio úspěch, kampaň se podařilo během jednoho dne naplnit.

Reklama
Reklama

  • Frogwares se podařilo vybrat cílovou částku pro remake The Awakened za šest hodin
  • Vývojáři přislíbili dodání odměn za určité částky

Během dneška totiž ukrajinské studio vydalo první cinematic trailer, kterým na remake láká. Videem opět osvětluje upravený příběh hry a ukazuje prostředí, v němž se The Awakened odehrává. Frogwares slibuje tvorbu hry od základů znovu s upravenými herními mechanismy, novým obsahem a předabováním hry. 

Kampaň měla původně pomoct s finální fází vývoje, už během prvních šesti hodin se ale podařilo vybrat požadovanou částku a finance neustále letí nahoru. Studio nyní přislíbilo odměny za překonání cílové částky, jak ale sami prozradili, takový úspěch rozhodně nečekali a nasazení bonusů tak bude chvíli trvat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz