hPod #806 nakonec z důvodu technických problémů nejvyde v obvyklém čase. Uslyšíme se v pátek! Omlouváme se.
Valorant představuje novou herní postavu
Hrej.cz Novinka

Valorant představuje novou herní postavu

Patrik JeIínek

Patrik JeIínek

10. 1. 2021 09:15
Reklama
Reklama

Odpověď Riot Games na popularitu Counter Strike: Global Offensive přivítá do zástupu agentů dalšího člena  infiltračního specialistu Yoru. Valorant: Episode 2 Act 1, prostřednictvím něhož řečená postava dorazí už 12. ledna, představí také nový battlepass a s ním spojené odměny.

Vlastnosti, které Yoru odlišují od zbytku posádky, spočívají především v kradmém postupu za použití teleportace na krátké vzdálenosti, otevírání trhlin v realitě a imitace zvuků generovaných pohybem hráče. Autoři si od přidání podobně odlišného charakteru slibují především ozvláštnění stávajícího herního zážitku a představení infiltrace coby validního způsobu hraní.

Řečený battlepass uvede 12 skinů pro palné zbraně, 1 pro zbraň nablízko, rozšíření nynějšího seznamu karet, sprejů, gun buddies apod. Společně s novou sezónou dorazí do nabídky i balíček kosmetických doplňků z Epizody 1. Valorant: Episode 2 Act 1 potrvá až do 1. března letošního roku.

Valorant představuje novou herní postavu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz