Hrej.cz Novinka

Valheim hlásí 4 miliony prodaných kopií

radek-raudensky
Radek Raudenský
24. 2. 2021 18:11 Sdílej:

Popularita vikingské survival hříčky Valheim je neustávající. A vývojáři se s ní velmi rádi chlubí. Zatímco u jiných titulů se dočkáme zveřejnění prodejů jednou za čas, Iron Gate nás pravidelně informuje o každém překonaném milionu – a že je co obdivovat.

Reklama
Reklama

Zpočátku nepříliš výrazný titul oznámil překonanou hranici dvou milionů prodaných kopií necelé dva týdny po vydání, přesněji 15. února. V tu dobu se ale už vikingové dostali na obrazovky streamerů a prodeje strmě stoupali. Po čtyřech dnech uplynul další milion prodaných kopií, 22. února Valheim překonal 500 tisíc současně hrajících hráčů a dnes dodali vývojáři další aktualizaci prodejů – celkem se v knihovnách nachází už 4 miliony kusů.

Přitom se ale hra stále nachází v rámci předběžného přístupu. To samozřejmě znamená i další updaty, které vývojáři již zveřejnili. V průběhu tohoto roku má dojít na čtyři updaty, jejich obsah ale zatím neznáme. Plánovaných funkcí je ale spousta a studio má před sebou ještě hodně práce. Už brzy bychom vám také měli přinést vlastní dojmy z hraní – Radek si nechal narůst ještě delší plnovous a společně s naostřenou sekyrou brázdí mrazivé končiny vikingských plání už několik dní.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz