Speciální chatařský hPod #806 vyjde během víkendu. Omlouváme se za komplikace.
V novém DLC hráči zachrání Jurský park
Hrej.cz Novinka

V novém DLC hráči zachrání Jurský park

Zdeněk Pudivítr

Zdeněk Pudivítr

17. 11. 2019 05:50 6
Reklama
Reklama

Vývojáři budovatelského simulátoru Jurassic World Evolution ani po roce a půl po vydání na svou hru ještě nezapomněli a přichystali pro ni nové rozšíření, které potěší především všechny fanoušky filmu Jurský park z roku 1993. V DLC s názvem Return To Jurassic Park se totiž hráči pokusí zachránit situaci nastalou po skončení legendárního snímku Stevena Spielberga.

To nezní jako úplně snadný úkol, dokonce ani když dostanete k ruce partičku vědců z filmové předlohy, namluvenou původními herci. Kromě příběhových misí, tematických budov a lokací bude hra obohacena ještě o dva nové druhy dinosaurů a několik vzhledově odlišných variant těch stávajících.

Společně s vydáním expanze bude pro všechny hráče uvolněn i bezplatný update s drobnými novinkami v hratelnosti a opravami chyb. Cena rozšíření Return To Jurassic Park byla stanovena na 20 dolarů a objeví se na PC, Xboxu One a PlayStationu 4 už 10. prosince.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz