V Microsoft Flight Simulator můžete hrát… starší Microsoft Flight Simulatory
i Zdroj: Microsoft
Microsoft Flight Simulator Novinka V Microsoft Flight Simulator můžete hrát… starší Microsoft Flight Simulatory

V Microsoft Flight Simulator můžete hrát… starší Microsoft Flight Simulatory

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

13. 11. 2022 10:31

Letecký simulátor Microsoft Flight Simulator slaví čtyřicáté výročí značky rozsáhlou aktualizací. Kromě velké porce nového obsahu pro nové hráče i pamětníky aktuální hra obsahuje i jeden velice zajímavý easter egg. Přímo ve hře si totiž můžete zahrát čtyři starší díly.

Reklama

  • Nová výroční aktualizace Microsoft Flight Simulator přináší roztomilý easter egg
  • V kokpitu jednoho z letadel můžete na obrazovce spustit starší hry ze série

Ptáte se jak? Inu, stačí sednout do virtuálního kokpitu letounu Diamond DA62 a zapnout v něm konzoli, která spouští čtveřici nejstarších dílů série. Můžete si tedy vyzkoušet Flight Simulator z roku 1982 a další tři pokračování, nejnovější z roku 1989. Jde tedy o pořádný exkurz do historie leteckých simulátorů, v rámci kterého nemusíte opustit ani hru jako takovou, ani kokpit konkrétního virtuálního letadla.

Samozřejmě nejde o tu nejpohodlnější metodu, jak si starší hry vyzkoušet. Pokud máte takové ambice, doporučujeme využít spíše služeb emulátorů. Jako easter egg a pomrknutí na fanoušky ale tato záležitost funguje báječně.

Kromě easter eggu obsahuje aktualizace k čtyřicátému výročí velký balík legendárních letounů a konečně i přídavek v podobě helikoptér a kluzáků. Nechybí třeba absurdně obrovský dřevěný hydroplán 1947 Hughes H-4 Hercules “Spruce Goose”. Mezi novinky patří i další detailnější letiště včetně klasického Meigs FIeld, kde tradičně začínaly starší díly série.

Microsoft Flight Simulator je dostupný na PC a Xbox Series, případně i na dalších zařízeních podporujících Xbox Cloud.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz