Speciální chatařský hPod #806 vyjde během víkendu. Omlouváme se za komplikace.
V IO Interactive dochází k propouštění
Hrej.cz Novinka

V IO Interactive dochází k propouštění

konfrst.jan@gmail.com

konfrst.jan@gmail.com

24. 5. 2017 10:29 2
Reklama
Reklama

Ať už to bude s budoucnosti série Hitman jakkoli, v IO Interactive to vře a dějí se velké věci, bohužel se však o nic pozitivního zjevně nejedná a tento dánský tým tímto oznamuje vlnu propouštění. Její rozsah je neznámý, stejně tak i důvody a ostatně i nad samotnou budoucností týmu díky tomu visí otazníky.

Stále ještě současný majitel Square Enix jako takový je přitom z finančního hlediska v dobré kondici, týmu se však i přesto zbavuje a součástí akvizice by údajně dle předchozích informací německého magazínu GameStar mohla být i samotná značka Hitmana, jistého však není nic a současná situace tím tak akorát nahrává spíše dalším spekulacím.

Na druhou stranu se ale může jednat o celkem standardní proceduru, pomocí které se IO Interactive připravují k co možná nejhladší akvizici jiným vydavatelem. Ten kupříkladu může požadovat nákup týmu o něco hubenějšího.

Samotné oznámení o změnách přichází skrze Twitter, kam se také poněkud překvapivě dostavila i odpověď od týmu Remedy, který jménem hned více finských vývojářských studií naráz nabízí volné pozice pro nově propuštěné zaměstnance. Těm v tuto chvíli nezbývá než popřát hodně štěstí do budoucna.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz