Unikly obrázky z PC verze Marvel's Spider-Man Remastered. Hru ukazují na širokoúhlém monitoru
i Zdroj: Insomniac Games / Sony Interactive Entertainment
Marvel's Spider-Man Novinka Unikly obrázky z PC verze Marvel's Spider-Man Remastered. Hru ukazují na širokoúhlém monitoru

Unikly obrázky z PC verze Marvel's Spider-Man Remastered. Hru ukazují na širokoúhlém monitoru

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

8. 8. 2022 10:13

V pátek se hráčům na PC zpřístupní remasterovaná verze Spider-Mana od Insomniac Games. Internetem již kolují první screenshoty, které jejich autor nasdílel dříve, než měl dovoleno.

Reklama

  • Objevily se obrázky z PC verze Marvel's Spider-Man Remastered
  • Autor zřejmě porušil embargo, příspěvek na Twitteru velmi rychle zmizel

Snímky se objevily na Redditu, podle všeho pochází z Twitteru neznámého uživatele, který měl k dispozici review kopii hry. A jejich zveřejněním pravděpodobně porušil embargo, takže se mu zřejmě velmi rychle ozvali zástupci Sony s výzvou, aby příspěvek odstranil. 

I v tomto případě ale zafungovalo dobře známé pravidlo, které praví, že jakmile se cokoliv objeví na internetu, otiskne se do něj navždy. Kvalita snímků bohužel není nic extra, asi nejzajímavější je fotografie zachycující hru na širokoúhlém monitoru.

Brzy se naštěstí objeví o poznání lepší materiály včetně gameplay ukázek. PC verze Marvel's Spider-Man Remastered vyjde 12. srpna, hra bude dostupná na Steamu a v obchodě Epic Games Store.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz