Marvel's Spider-Man Remastered je připraven i na Steam Deck, hra již prošla verifikací
i Zdroj: Insomniac Games / Sony Interactive Entertainment
Marvel's Spider-Man Novinka Marvel's Spider-Man Remastered je připraven i na Steam Deck, hra již prošla verifikací

Marvel's Spider-Man Remastered je připraven i na Steam Deck, hra již prošla verifikací

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

5. 8. 2022 09:30

Koncem příštího týdne se hráči na PC dočkají remasterovaného Spider-Mana od Insomniac Games. S tím se pojí důležitá otázka ohledně handheldu z produkce Valve. Bude si pavoučí muž se Steam Deckem rozumět?

Reklama
Reklama

  • Steam Deck bude plně podporovat Marvel's Spider-Man Remastered
  • Skutečnost oznámilo studio Insomniac Games
  • Hra vyjde také v obchodě Epic Games Store

Na otázku odpověděli samotní vývojáři v poměrně stručném příspěvku na Twitteru. Remaster už prošel verifikací, což znamená, že se zařadí mezi tituly oštemplované zelenou fajfkou. Majitelé handheldu si tedy poletování po New Yorku mohou vychutnat bez větších kompromisů.

Verifikací ostatně prošly i předchozí PC porty od Sony, například Horizon Zero Dawn, Days Gone či God of War, nejde tedy o kdovíjaké překvapení. Další detaily o remasteru včetně hardwarových nároků najdete v přiloženém článku.

PC verze Marvel's Spider-Man Remastered vyjde 12. srpna, hra bude dostupná na Steamu a v obchodě Epic Games Store. Následovat bude i pokračování s Milesem Moralesem, to by mělo dorazit letos na podzim.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz