Hrej.cz Novinka

Úložiště PS5 nelze rozšířit kvůli přehřívání

radek-raudensky
Radek Raudenský
26. 2. 2021 13:36 8 Sdílej:

Nová generace PlayStationu nedodala svým uživatelům příliš mnoho místa. Včera jsme vás informovali, že skromných 667 GB sotva pojme dva poslední díly Call of Duty, pokud byste snad chtěli hrát i Rainbow Six Siege, byl by to velký problém. Řešením by tak mohlo být rozšíření úložiště, to ale PlayStation 5 stále nepodporuje.

Reklama
Reklama

Dle informací magazínu Bloomberg by se tato situace měla změnit až v létě. Problémem je údajně přehřívání konzole, větrák totiž nedovoluje vyšší otáčky, nejspíše kvůli hluku. Aktualizace systému, která má dorazit právě v létě, by tento limit odemkla společně s možností osadit konzoli podporovaným M.2 SSD diskem.

Sony ale oficiálně o plánovaném datu aktualizace mlčí. „Jak už jsme oznámili, pracujeme na zpřístupnění možnosti rozšířit úložiště PS5 o další M.2 SSD disk. Datum zatím nebylo oznámení a detaily zveřejníme později.“

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz