Ubisoft zítra večer odhalí novou hru z univerza Tom Clancy's
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Ubisoft zítra večer odhalí novou hru z univerza Tom Clancy's

Ubisoft zítra večer odhalí novou hru z univerza Tom Clancy's

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

18. 7. 2021 19:30

Už zítra v osm hodin večer našeho času dojde na světovou premiéru dalšího z projektů ze světa zesnulého spisovatele Toma Clancyho. Ubisoft se o informaci podělil prostřednictvím krátkého oznamovacího videa na sociálních sítích.

Reklama

  • Ubisoft na zítřejších 20:00 plánuje odhalení nového titulu ze světa Tom Clancy's

Podle informací, ke kterým jsme se dostali minulý měsíc, může Ubisoft nepřímo lákat na odhalení titulu, o němž jsme prozatím slyšeli pouze pod názvem BattleCat. Ten podle insidera Zer0Bytes kombinuje The Division, Splinter Cell i Ghost Recon, a do jednotného celku tak ve stylu loňského Elite Squad nakupuje série, o nichž jsme poslední dobou slyšeli, nebo alespoň chtěli slyšet.

Kromě ultimátního crossoveru byla hra popisována také jako first-person střílečka určená pro PC i konzole. Přičemž jediné, co by jejímu možnému zítřejšímu odhalení mohlo podkopnout nohy – vyjma faktu, že může jít o zcela nesouvisející hru – je to, že se údajně nachází v rané fázi vývoje. 

Na druhou stranu, už dříve se internetem prohnala sada obrázků, jež měla podle Video Games Chronicle skutečně reprezentovat zmíněnou hru, a to navíc v přímém vztahu k marketingovým materiálům. 

Co je ve světle zítřejšího oznámení dobré udržet na paměti, je ale i to, že se Ubisoft už počátkem roku vyslovil, že plánuje více posílit svou pozici na trhu free-to-play titulů. A že tak chce docílit bez znatelného poklesu na jejich výsledné kvalitě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz