Ubisoft oznámil další kooperační střílečku Project U, brzy se spustí uzavřený test
i Zdroj: Ubisoft
Novinka Ubisoft oznámil další kooperační střílečku Project U, brzy se spustí uzavřený test

Ubisoft oznámil další kooperační střílečku Project U, brzy se spustí uzavřený test

Radek Raudenský

Radek Raudenský

3. 10. 2022 16:14

Ubisoft se očividně rozhodl pořádně nakopnout svou nabídku kooperačních stříleček a kromě The Division Heartland a XDefiant oznamuje další, prozatím stále skrytou za kódové označení Project U. Dle oficiálního popisu jde o „nový koncept kooperační střílečky, kde se spousta hráčů spojí proti ohromujícímu nebezpečí.“

Reklama

  • Ubisoft oznámil novou kooperační střílečku Project U
  • Přesné informace jsme se bohužel nedozvěděli
  • Brzy započne uzavřené testování

Ubisoft kromě toho potvrdil, že brzy se pro Project U spustí uzavřené testování – přesné datum ale neznáme. Zájemci se mohou zaregistrovat na oficiálních stránkách, bohužel je omezené na určité země v Evropě, Česká republika se mezi nimi nenachází.

Dost možná se ale objeví způsob, jak se do testování dostat. Potom by vás mohli zajímat i hardwarové specifikace, které byly určeny velice zběžně – pro 30 FPS musíte disponovat minimálně i5-4460 či Ryzen 3 1200, GTX 1070 či Radeon RX Vega 64. Pro 60 FPS musíte disponovat i7-6700K či Ryzen 5 2600, RTX 2060 či Radeon RX Vega 64. V obou případech je nutné mít 16 GB RAM.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz