Ubisoft reaguje na konec Stadie. Své tamní verze her umožní přenést na Ubisoft Connect
i Zdroj: Ubisoft
Novinka Ubisoft reaguje na konec Stadie. Své tamní verze her umožní přenést na Ubisoft Connect

Ubisoft reaguje na konec Stadie. Své tamní verze her umožní přenést na Ubisoft Connect

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

1. 10. 2022 09:20

S ohledem na blížící se uzavření Stadie, které Google tento týden oznámil, přináší Ubisoft spěšnou reakci k dostupnosti jeho tamním her. Francouzský vydavatel oznámil, že hráčům, kteří na Stadii nyní vlastní některé z jeho produktů, umožní do budoucna tyto hry přenést do knihovny Ubisoft Connect.

Reklama

  • Ubisoft pracuje na přenesení her ze Stadie na Ubisoft Connect

„I když bude Stadia 18. ledna 2023 ukončena, s radostí vám můžeme oznámit, že v aktuálně pracujeme na tom, abychom vámi vlastněné hry přinesli na PC pomocí Ubisoft Connect,“ prohlásila za Ubisoft manažerka komunikace Jessica Roache. Co momentálně neuvedla, je to, kdy přesně procedura proběhne. Ubisoft taktéž neupřesnil, zda budeme přenášet jen hry jako takové, nebo i aspekty, jako jsou uložené pozice a obsah v rámci multiplayeru.

Podle dalších slov manažerky je nicméně zřejmé, že drobné změny nastanou i pro uživatele Ubisoft+. Ubisoft tak reaguje na to, že jeho vlastní předplatitelská služba, nabízela přístup k jeho hrám na cloudových platformách, včetně Stadie nebo Amazon Luna.

Závěrem si dovolíme přidat, že ačkoli Google již potvrdil chystané vrácení peněz za uskutečněné nákupy hardwaru i softwaru v souvislosti se Stadií (s výjimkou Stadia Pro), svůj obchod již stačil v položkách omezit. Pakliže by měl tedy někdo nápad využít dodatečně nabídky Ubisoftu k rozšíření své knihovny her zadarmo, tato cesta je mu nyní již zapovězena.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz