The Sims 4 vrátí hráče na střední školu. Nové rozšíření doplní i update ochlupení
i Zdroj: YouTube / The Sims
The Sims 4 Novinka The Sims 4 vrátí hráče na střední školu. Nové rozšíření doplní i update ochlupení

The Sims 4 vrátí hráče na střední školu. Nové rozšíření doplní i update ochlupení

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

5. 7. 2022 10:00

Střední škola, evokující čas pěkných, zářivých vzpomínek, jakož i útrap, na které je lepší zapomenout zavítá do The Sims tento měsíc. Nové červencové rozšíření pojmenované High School Years představí po všech ohledech mini sondu do života žáků. Chybět tak nebude stres ze zkoušek, maturitní ples ani venkovní vycházka se spřízněnou duší sedící o lavici dál.

Reklama

  • The Sims 4 zavede hráče na střední školu
  • V rozšíření High School Years budeme studovat, randit i dělat neplechu

Hlavním lákadlem nového balíčku se stává střední škola Copperdale High, která přichází i s novou lokací města Copperdale. Základem všeho je proto docházka do školních lavic, s ní spojené aktivity  a budování kolektivu. Simíci tu pokládají základy přátelství, hledají místo v kolektivu a dorůstají do svého budoucího já, včetně sledování módních trendů a chování ostatních. Ve své podstatně je tak balíček velmi podobný staršímu rozšíření Discover University, které vám dalo možnost poslat Simíky na vysokou a studovat.

Během svého studia na copperdaleské střední budou Simíci chodit na hodiny, plnit úkoly, připravovat si nervy na finální ples nebo si krátit čas s kamarády a týdenními zkouškami. Chybět pochopitelně nebudou ale ani skopičiny, jako je záměrné zaneřádění skřínek nebo pokreslení tabule. Po škole se budete navíc moci dále uvolnit výběrem extrakurikulárních aktivit . V nabídce jsou zájmové aktivity, jako je fotbal či hraní šachu, nebo různé mimoškolní soutěže, kde lze zase prokázat svou zručnost a píli.

Co se týče módních výstřelků, ty budete moci vzhledem k nové spolupráci získat i z reálného tržiště Depop. Půjde např. o nabídku návrhářů, jako je Jeremy Salazar, Sha’an D’Antes, Lapoze McTribouy či Selena Williams. V rámci hry se s nabídkou oděvů setkáte v obchodě Bublokšeft, přičemž své vlastní návrhy budete moci ve hře prodávat přes platformu Trendi.

Rozšiřující balíček The Sims 4 High School Years a na něj navázaná bezplatná aktualizace s … ochlupením… budou vydány 28. července. Balíček bude stát 40 eur a více se předvede 15. července. Ochlupení se na druhou stranu zpřístupní všem a půjde upravovat i zastřihovat.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama