Hrej.cz Novinka

The Sims 4 přináší placené Kits

radek-raudensky
Radek Raudenský
3. 3. 2021 12:26 Sdílej:

The Sims 4 se plaví herním průmyslem téměř stejně dlouho jako třeba Grand Theft Auto V. EA do hry v průběhu let neustále přináší nové dodatky inspirované třeba světem Star Wars nebo kouzly. Balíčků s obsahem je ale tolik, že se jejich koupě může značně prodražit. Vývojáři tak přichází s řešením – levnějšími balíčky!

Reklama
Reklama

Včera večer přineslo EA překvapivé oznámení tzv. Kits, tedy malých DLC, které vám do hry dodají tematicky laděný obsah. V současné chvíli jsou na výběr tři kity, a to Retro styl s dodávkou šatníku z devadesátek, Venkovská kuchyně se staromódním vybavením do kuchyně a nakonec Velký úklid, který vám kromě několika vysavačů a pomocníků pro úklid přinese i králíčky z prachu.

Každý balíček vyjde na 5 euro a jde tak o další „úroveň“ placeného obsahu. Hráči ale moc nadšení nejsou – kritizují rozhodnutí přidávat další placený obsah místo rozšiřování základní hry. Pokud vám ale placení za DLC nevadí, můžete si kity zakoupit už dnes.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz