Hrej.cz Novinka

The Burning Crusade Classic možná vyjde na začátku června

radek-raudensky
Radek Raudenský
4. 5. 2021 17:00 Sdílej:

World of Warcraft by se mohl už brzy setkat s očekávaným The Burning Crusade Classic. Staronovou expanzi Blizzard oznámil na posledním Blizzconline, o datu vydání ale studio stále mlčí. Neoficiální únik však ukazuje, že by TBC mohlo přijít už na začátku června.

Reklama
Reklama

  • Článek na Battle.net naznačuje vydání TBC v červnu
  • Hráči ale tvrdí, že je toto datum příliš brzké

Hráči si totiž všimli článku na Battle.net, který tvůrci omylem vydali dříve, než chtěli. Obrázek ukazuje, že by měl Blizzard vydat Burning Crusade Classic už 1. června. Hráči ale tvrdí, že tento termín nemůže stihnout. Tradičně studio vydává ještě pre-patch aktualizace, a to několik týdnů před samotným vydáním.

Je ale vidět, že se studio na vydání extrémně oblíbené expanze připravuje, už brzy bychom se mohli dočkat oficiálního potvrzení data vydání. Až The Burning Crusade Classic dorazí, budou mít hráči hráči možnost si vybrat, jestli daná postava bude existovat na Vanilla či TBC serverech.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz