termin-vydani-a-info-o-warioware-smooth-moves
Hrej.cz Novinka

Termín vydání a info o WarioWare: Smooth Moves

sleepless
sleepless.
14. 12. 2006 12:10 Sdílej:
Reklama
Reklama

Pro spoustu majitelů konzole Wii, ať už těch skutečných, nebo teprve budoucích, je jedním z nejočekávanějších titulů soubor šílených miniher WarioWare: Smooth Moves. Jde o pokračování WarioWare: Twisted! z GBA a WarioWare Touched! z DS, které se na pultech evropských obchodů objeví 12. ledna příštího roku. Wario Ware: Smooth Moves obsahuje více než 200 hodně krátkých akčních mikro her rozdělených do několika kategorií podle toho, jakým způsobem je bude hráč prostřednictvím Wii remote, nebo nunchuku ovládat. Každá minihra trvá jenom několik sekund, přičemž s postupem do každé další kategorie (jsou tři Remote Control, The Elephant, The Samurai) se časový limit krátí.

Jednotlivé hříčky mají společnou absolutně ujetou náplň, která má v mnoha případech co dočinění s řadou známých Nintendo postav, jež se vedle Waria ve hře objeví. V hlavním singleplayer módu čeká na hráče mapa Diamond City posetá různými postavičkami, které vždy hráči představí nový typ hry a následně jej vezmou na malé minihrové dobrodružství. Vedle singlu hra obsahuje i multiplayer v několika módech včetně hot-seat módu až pro 12 hráčů, kteří si předávají jeden ovladač. K dispozici jsou i specifické multiplayer hry včetně Darts, Lifeline, Balloon, Bomb, Star Nose a Bungee Buddies.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz