Taktické RPG Marvel’s Midnight Suns údajně prošlo zásadní změnou, hra by se měla ukázat během června
i Zdroj: 2k Games
Novinka Taktické RPG Marvel’s Midnight Suns údajně prošlo zásadní změnou, hra by se měla ukázat během června

Taktické RPG Marvel’s Midnight Suns údajně prošlo zásadní změnou, hra by se měla ukázat během června

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

24. 5. 2022 08:30

Titul Marvel’s Midnight Suns už měl být dávno venku, původně se počítalo s tím, že se mezi hráče dostane během března. Autoři se však rozhodli pro odklad na druhou polovinu roku. Nyní se proslýchá, že si hra prošla zásadní proměnou.

Reklama
Reklama

  • Vývojáři údajně výrazně pozměnili Marvel’s Midnight Suns
  • Spekulace rozvířil Tom Henderson
  • V červnu se údajně objeví ukázka, zároveň bude prozrazen nový termín vydání

Důvod k odkladu byl prostý - autoři ze studia Firaxis se chtěli ujistit, že fanoušky poctí tou nejlepší možnou hrou. Částečně možná reagovali na vlažné přijetí ze strany komunity, zákulisní informace totiž nyní naznačují, že se pustili do zásadních úprav.

Spekulace má na svědomí Tom Henderson. Insider zmínil, že vývojáři připravili nový trailer, v němž by se měly odrážet veškeré změny, ukázka se údajně objeví někdy během června. Ani Henderson si však není jistý, jak výrazné úpravy budou, i on sám se tedy bude muset nechat překvapit.

Dobrou zprávou je, že by tvůrci zároveň měli oznámit nový termín vydání. Více se dozvíme možná už za dva týdny, kdy startuje Summer Game Fest v podání Geoffa Keighleyho. Marvel’s Midnight Suns míří na PC a na konzole Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz