Marvel’s Midnight Suns předvádí první záběry ze hry. Na své si přijdou nadšenci do kartiček
Novinka Marvel’s Midnight Suns předvádí první záběry ze hry. Na své si přijdou nadšenci do kartiček

Marvel’s Midnight Suns předvádí první záběry ze hry. Na své si přijdou nadšenci do kartiček

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

2. 9. 2021 03:14 3

K odhalení Marvel’s Midnight Suns došlo teprve minulý týden, studio Firaxis ale zjevně nehodlá zbytečně ztrácet čas, takže nyní přináší první záběry přímo ze hry.

Reklama
Reklama

  • Objevily se první záběry z Marvel’s Midnight Suns 
  • Hra se opírá o systém kartiček
  • V boji lze využít interaktivní prostředí
  • Hráči budou mít možnost utratit peníze za kosmetické předměty

Na hře sice pracují autoři série XCOM, jejím principům se však podobá pouze velmi vzdáleně. Spíše by se dalo říct, že jdou hrdinové z Midnight Suns svou vlastní cestou. Ústředním herním prvkem jsou kartičky, skrze které se otevírají konkrétní schopnosti dané postavy.

Hráč ovládá celkem tři hrdiny, kartičky se schopnostmi se přitom losují náhodně. Může jít o podpůrné dovednosti, z nichž často těží celý tým, nebo specifické útoky. Krom toho je možné využít i prostředí. Pokud se nepřátelé srazí s výbušným barelem, dojde k explozi, mnohdy je ale stačí pouze popostrčit tím správný směrem a vychutnat si jejich pád na dlažbu.

Autoři již potvrdili, že nepočítají s loot boxy, hráči však budou mít možnost utratit peníze za kosmetické předměty. Superhrdiny si totiž mohou vyšperkovat od hlavy až k patě, fantazii se meze nekladou.

Od minulého týdne už víme, že se hráči chopí postavy Huntera, skrze něj pak mohou interagovat s dalšími hrdiny. A to nejen na bojišti. Přijdou také chvíle odpočinku a doplňující aktivity, třeba meditace s Magik nebo procházka ve společnosti Tonyho Starka.

Marvel’s Midnight Suns v březnu příštího roku zamíří na PC a na konzole současné i minulé generace.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz