Steam se pouští do přepracování mobilní aplikace, spouští beta testování pro Android i iOS
i Zdroj: Harrison Lang
Novinka Steam se pouští do přepracování mobilní aplikace, spouští beta testování pro Android i iOS

Steam se pouští do přepracování mobilní aplikace, spouští beta testování pro Android i iOS

Radek Raudenský

Radek Raudenský

30. 8. 2022 11:55

Po aktualizaci uživatelského prostředí v rámci dedikované počítačové aplikace se Steam pouští také do revitalizaci mobilní aplikace. Jak platforma sama upozorňuje, zásadní aktualizace se dočkala od roku 2015, společnost se tak pustila do kompletního přepracování včetně nového jádra.

Reklama

  • Steam se pouští do přepracování mobilní aplikace
  • Dojde na nové jádro i uživatelské prostředí
  • Prozatím jde o beta testování

„Počínaje dneškem spouštíme omezenou beta verzi aktualizované mobilní aplikace služby Steam. Od roku 2015 se holt leccos změnilo, a tak jsme aplikaci přepracovali pro nový framework a modernizovali její design. Plus funkce – zůstává procházení obchodu, generování kódů funkce Steam Guard či potvrzování výměn a přidává se přihlašování pomocí QR kódu, chytřejší upozornění, vylepšená knihovna a podpora více účtů,“ píše se na oficiálních stránkách.

Do bety se mohou pustit všichni, kteří dříve používali aplikaci Steam. Na Androidu je testování o něco jednodušší, stačí k tomu speciální link. U iOS je nutné nainstalování aplikace TestFlight a rychlé prsty, počet beta testerů je omezen na deset tisíc.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz