Steam Deck slaví první narozeniny. Zařízení si nyní vůbec poprvé můžete pořídit se slevou
i Zdroj: Valve
Novinka Steam Deck slaví první narozeniny. Zařízení si nyní vůbec poprvé můžete pořídit se slevou

Steam Deck slaví první narozeniny. Zařízení si nyní vůbec poprvé můžete pořídit se slevou

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

17. 3. 2023 09:26

Ano, je to pravda, Steam Deck nám dělá společnost už celý rok. Valve se rozhodlo, že první narozeniny pořádně oslaví. Připravilo tedy update a malou slevičku pro všechny, kteří zvažují, zda by si kompaktní počítač/handheld měli pořídit.

Reklama

  • Steam Deck slaví první narozeniny
  • Update přináší možnost změnit spouštěcí animaci
  • Všechny verze nyní pořídíte se slevou 10 %

Valve uvolnilo video, v němž v krátkosti zrekapitulovalo, co vše se za těch 12 měsíců stalo. V záběrech se objevil také Gabe Newell, který utrousil pár slov. “Díky naší pozici v této branži si Valve může dovolit riskovat. Napadlo nás, že je zde příležitost vytvořit skvělé, výkonné a ne moc drahé přenosné herní zařízení. A reakce zákazníků v průběhu uplynulého roku nám ukázaly, že jsme na správné cestě. Máme nesmírnou radost, že jsme uspěli, ještě více se těšíme z toho, co to znamená pro naši budoucnost.”

Zmíněný update se týká nahrávací animace, kterou lze nyní jednoduše změnit v nastavení Steam Decku. Jde spíše o drobnost, pravidelné uživatele ale zajisté potěší.

Radost by mohli mít i lidé, kteří nákup Steam Decku doposud odkládali. Handheld se totiž vůbec poprvé od svého uvedení na trh prodává se sníženou cenou, sleva ve výši 10 % platí pro všechny dostupné verze. Akce potrvá do 23. března.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz