Hogwarts Legacy se již může pochlubit optimalizací pro zařízení Steam Deck
i Zdroj: Warner Bros. / Avalanche Software
Hogwarts Legacy Novinka Hogwarts Legacy se již může pochlubit optimalizací pro zařízení Steam Deck

Hogwarts Legacy se již může pochlubit optimalizací pro zařízení Steam Deck

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

6. 2. 2023 08:00

Je naprosto jasné, o čem se tento týden bude diskutovat. Vychází totiž Hogwarts Legacy, očekávaný počin studia Avalanche Software. Nyní už je jisté, že si hru bez problémů užijí i majitelé Steam Decku.

Reklama

  • Komunitní manažer potvrdil plnou optimalizaci Hogwarts Legacy
  • Hra bude na Steam Deck připravena hned v den vydání

Vývojářům se podařilo dokončit optimalizaci ještě před vydáním, což je samozřejmě dobrá zpráva. O skutečnosti informoval komunitní manažer Chandler Wood. 

Majitelé zařízení od Valve se tedy mohou bez obav pustit do hraní, aniž by naráželi na nepříjemné problémy. Novinka poběží ve slušném tempu, veškeré texty budou dobře čitelné. 

Wood zároveň upřesnil, že hra nenabídne možnost přesouvat uložené pozice mezi konzolemi a PC. Otázkou zůstává, jak si autoři poradí s platformou Nintendo Switch. Zde hra vyjde až 25. července, přičemž stále platí, že by mělo jít o nativní verzi. Pokud jde o PlayStation 4 a Xbox One, zde bude k dispozici od 4. dubna.

Příští týden se dočkají hráči na PC a konzolích Xbox Series a PlayStation 5, termín je stanoven na 10. února. S Deluxe edicí se ale pojí odměna v podobě předběžného přístupu, pokud jste do ní investovali, pak se do hry dostane už zítra.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz