Steam Deck prodal více než milion zařízení, Valve stále zpracovává předobjednávky
i Zdroj: Valve
Novinka Steam Deck prodal více než milion zařízení, Valve stále zpracovává předobjednávky

Steam Deck prodal více než milion zařízení, Valve stále zpracovává předobjednávky

Radek Raudenský

Radek Raudenský

4. 10. 2022 12:53

Valve je sice velice otevřené co se svého systému nebo možnosti opravení Steam Decku týče, o číslech prodejů ale společnost zarytě mlčí. I přes zprávy o tom, že zájem o konzoli byl větší než se předpokládalo stále nevíme, kolik konzolí Valve dokázalo prodat. První odhady přichází až díky zástupcům společnosti KDE, která do Steam Decku dodala vlastní desktopové prostředí.

Reklama

  • Valve už do světa vyslalo přes milion Steam Decků
  • Dozvídáme se tak díky zástupci softwarové společnosti KDE

Na konferenci Akadamy 2022 se o prodejích rozhovořil David Edmundson. Ve své prezentaci mluvil o celkové spolupráci a o tom, jak společnost neustále vylepšuje desktopový režim. Během povídání pak prozradil, že Valve prodalo více než milion konzolí, přičemž stále zpracovávají předobjednávky zařízení. 

Zájem o konzoli je neustálý a relativně nedávno Valve prozradilo, že vydání v Japonsku zaznamenalo větší úspěch, než se původně předpokládalo. Podívat se také můžeme na seznam nejoblíbenějších her na Steam Decku, kde najdeme třeba Hades, Cyberpunk 2077 nebo The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz