Valve se podařilo urychlit produkci handheldu Steam Deck, všechny rezervace stihne odbavit do konce roku
i Zdroj: Valve
Novinka Valve se podařilo urychlit produkci handheldu Steam Deck, všechny rezervace stihne odbavit do konce roku

Valve se podařilo urychlit produkci handheldu Steam Deck, všechny rezervace stihne odbavit do konce roku

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

1. 8. 2022 12:29

Společnost Valve přináší dobré zprávy. Podařilo se totiž výrazně urychlit produkci handheldu Steam Deck, zákazníci s rezervací se nové hračky dočkají mnohem dříve.

Reklama

  • Produkce Steam Decku se zrychlila
  • Společnost Valve zvládla vyřešit problémy v logistice
  • Všechny dosavadní rezervace budou vyřízeny do konce roku

“S radostí oznamujeme, že postupně mizí problémy logistického řetězce dotýkající se zařízení Steam Deck, v důsledku čehož jsme schopni nadále zvyšovat jeho produkci. A to obratem znamená, že zvládneme uspokojit poptávku rychleji, než jsme předpokládali,” stojí v oficiální oznámení.

Již došlo k aktualizaci rezervací, všichni, kteří si o Steam Deck požádali, dostanou ještě letos e-mail s výzvou k dokončení objednávky. Zákazníci s termínem odbavení ve čtvrtém kvartálu letošního roku či později se nakonec dočkají nejpozději v září, všichni ostatní se pak “pohodlně” vejdou do posledního čtvrtletí. 

Valve tedy všechny aktuální objednávky zvládne odbavit do konce roku, a to s jistou rezervou. Pokud jste tedy plánovali pořídit zajímavý dárek k Vánocům, máte poměrně slušnou šanci, že se na vás také dostane. Více informací najdete na oficiálních stránkách.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz