Star Trek: Resurgence ukazuje první gameplay záběry se Spockem
Star Trek: Resurgence Novinka Star Trek: Resurgence ukazuje první gameplay záběry se Spockem

Star Trek: Resurgence ukazuje první gameplay záběry se Spockem

Radek Raudenský

Radek Raudenský

9. 3. 2022 11:38

V prosinci jsme se na akci The Game Awards dočkali oznámení poměrně nečekaného titulu a oživení videoherní série Star Trek s podtitulem Resurgence. Vývoj má na starosti studio Dramatic Labs, složené z několika bývalých vývojářů Telltale, čemuž odpovídá i celá hratelnost.

Reklama
Reklama

  • Star Trek: Resurgence se poprvé ukazuje ve videu, na hře se ale stále pracuje
  • Studio Dramatic Labs nezapře DNA Telltale
  • Hra nabídne velké zaměření na příběh

Vývojáři nám včera odhalili vůbec první gameplay trailer, který ukazuje, že kořeny příběhových her od Telltale se projevují i dále. Star Trek: Resurgence bude taktéž příběhovou hrou, točící se okolo dlouhých cutscén a různých rozhodnutí závislých na hráči. Ve videu pak můžeme nahlédnout i na celkové zpracování, které je ale stále „ve vývoji“. Prozatím jsou reakce fanoušků velice pozitivní, a to samozřejmě i díky obsazení Spocka.

Projekt by měl vyjít už tento rok a při dokončení bude následovat události po Star Trek: The Next Generation. Vývojáři slibují kromě příběhových cutscén i možnost zahrát si za dvě hlavní postavy Jara Rydeka a Carter Diaz. Naštěstí ale Dramatic Labs nechce následovat celou strukturu Telltale, hra tedy vyjde v jeden okamžik úplně celá.

Když už jsme u Telltale, i toto studio se opět staví na vlastní nohy. Po nepříliš lichotivé minulosti se zadařilo získat dostatek financí i vývojářů a studio nyní pracuje na pokračování série The Wolf Among Us.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz