STALKER 2: Heart of Chornobyl se ukazuje v novém traileru s náznakem příběhu, ukázkou soubojů i Bloodsuckerem
i Zdroj: GSC Game World
Novinka STALKER 2: Heart of Chornobyl se ukazuje v novém traileru s náznakem příběhu, ukázkou soubojů i Bloodsuckerem

STALKER 2: Heart of Chornobyl se ukazuje v novém traileru s náznakem příběhu, ukázkou soubojů i Bloodsuckerem

Radek Raudenský

Radek Raudenský

30. 12. 2022 10:16

Ještě před koncem letošního roku nám tvůrci z ukrajinského studia GSC Game World představili nový trailer na očekávané pokračování STALKERA s podtitulem Heart of Chornobyl. To ukazuje nové záběry ze hry, především se ale potvrzuje, že práce i přes nelichotivou situaci vývojářů stále pokračují.

Reklama

  • GSC Game World vydávají nový trailer na STALKER 2
  • Ve videu se objevuje řada gameplay záběrů i náznak příběhu

Video začíná scénou, která dle spekulací může zobrazovat stvoření Zóny a začátek frakce Monolith. Dále jde pak o „klasického“ Stalkera, kde si hráči musí poradit s anomáliemi, hledat jejich oblast s pomocí házení šroubů nebo detektory. Ukazuje se také řada soubojů, práce s inventářem a také první mutant Bloodsucker.

Bohužel se nové Stalkera dočkáme až v příštím roce. Vývojáři hru odložili v návaznosti na ruskou invazi na Ukrajinu. Kvůli tomu se studio přesunulo do České republiky, kde pokračují s vývojem. S ukrajinským studiem GSC Game World je spojena i další nedávná velice smutná zpráva, a to smrt bývalého vývojáře Volodymyra Yezhova, který položil život v boji proti Rusku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz