Spencer naznačil další Xbox konferenci
Hrej.cz Novinka

Spencer naznačil další Xbox konferenci

Radek Raudenský

Radek Raudenský

29. 7. 2020 14:17
Reklama
Reklama

Microsoft se svému Xbox Series X a hrám o něm věnuje už od května. Akce v tomto měsíci ale nebyla moc vyvedená a nelze říct, že by hráči byli spokojeni ani s tím, co se ukázalo v červenci. Dost možná to ale napraví další konference, kterou nyní Spencer naznačil.

„Jsem povzbuzený na to mluvit více o plánech Xboxu. Mělo by to být v srpnu. Myslím si, že v srpnu toho budeme moct říct více.“ Spencer tím tak polovičně potvrdil spekulace, které tvrdily, že v srpnu se dočkáme další Microsoft konference, která by měla představit více informací přímo o konzoli.

Dokonce se spekuluje o tom, že by srpen měl být měsícem, ve kterém se odhalí druhý konzole Lockhart, tedy slabší kousek ve stejné generaci jako Xbox Series X. O dalších informacích můžeme pouze hádat – odhalení ceny, data vydání nebo vylepšení své reputace skrze další odhalování exkluzivit. To vše je ale zatím ve hvězdách.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz