souhrn-informaci-a-screeny-z-evolution-gt
Novinka Souhrn informací a screeny z Evolution GT

Souhrn informací a screeny z Evolution GT

sleepless.

sleepless.

Reklama

Zkušení vývojáři z italského týmu Milestone pokračují ve své spanilé jízdě a po vydání docela povedené závodní simulace SCAR: Squadra Corse Alfa Romeo v současnosti připravují, respektive snad už dokončují, další titul se závodní tématikou, který se tentokrát honosí názvem Evolution GT. Podle všeho půjde opět o závodní simulaci, která by však mohla nabídnou poněkud akčněji pojatý model řízení, což by jistě uvítali hráči, jimž už řízení ve SCAR přišlo až moc simulátoroidní (i když vůbec nebylo). Se SCAR má Evolution GT mnoho společného, což platí hlavně o grafickém enginu, modelu poškození a speciálních efektech. Tvůrci sice slibují vylepšení, ale opravdu jenom velmi mírná. Pro Evolution GT to znamená docela solidní modely vozidel, ale nepříliš zajímavé prostředí okolo tratí. To však v případě závodních her není nejdůležitější (pokud tedy nejde zrovna o hru v sérii Ridge Racer 6).

Podstatnou roli v Evolution GT bude hráč zejména pokročilá AI schopná přizpůsobit se stylu jízdy hráče a snad v něm údajně vyhledávat skuliny. AI se bude stejně jako hráč snažit své soupeře rozhodit nejenom agresivní, či nátlakovou jízdou, ale i poklidnou jízdou v závěsu, která člověka přirozeně dosti znervózňuje. To však neznamená, že bude AI dokonalá. Hráč bude moci na jí ovládané soupeře zkoušet podobné finty, jako oni na něj. Tentokrát prostě půjde na trati o přímý boj kdo z koho, který může vyhrát jenom jeden. Snad to tentokrát bude hráč, respektive hráči.

Z dalších prvků Evolution GT zaslouží zmínku jednoduchý RPG systém umožňující vylepšování vlastností řidiče, rozhodně potěší i široká škála ovladatelných vozidel známých značek (Audi, VW, Renault, Opel, Chevrolet i TVR a další) a mix reálných okruhů i smyšlených tratí, jež jsou situovány do známých světových metropolí. Sečteno a podtrženo, Evolution GT se jeví jako slibný závodní titul, který by měl dopadnou přinejmenším stejně (tj. docela dobře) jako předchozí hra od Milestone (SCAR). Ti co se vším tím textem prokousali bez úhony až na konec si za to zaslouží odměnu, která má tentokrát podobu sady nových screenshotů, jež se válí okolo textu a v naší galerii.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama