Sony má přinést vlastní verzi Game Passu, služba údajně kombinuje PS Now a PS Plus
Novinka Sony má přinést vlastní verzi Game Passu, služba údajně kombinuje PS Now a PS Plus

Sony má přinést vlastní verzi Game Passu, služba údajně kombinuje PS Now a PS Plus

Radek Raudenský

Radek Raudenský

6. 12. 2021 09:29 1

Službě Xbox Game Pass sice zprvu věřil málokdo, Micorosft dokázal, že předplatitelská služba dává smysl a může dobře fungovat. Je tedy jasné, že pro konkurenci jde o velký trn v oku, na který musí nějak reagovat.

Reklama
Reklama

  • Sony má prý vytvořit vlastní službu podobnou Game Passu
  • Má jít o spojení PS Now a PS Plus
  • K dispozici by měly být tři úrovně

Dle magazínu Bloomberg se Sony pouští do tvorby vlastní předplatitelské služby, která by měla konkurovat Game Passu. Její kódové označení je Spartacus, přičemž má jít o kombinaci PS Plus a PS Now. Sony údajně plánuje tři úrovně. Základní předplatné je shodné se současnou nabídkou PS Plus, obsahuje tedy hry zdarma a možnost hrát po internetu. Druhá zajistí přístup k PS4 a PS5 hrám, nejdražší nabídne ještě dema, herní streamování a přístup k PS1, PS2, PS3 a PSP hrám.

Oficiálně Sony informace nepotvrdilo, jde ale o logický krok. Microsoft si každý měsíc zajišťuje peníze z více jak 20 milionů předplatitelů, jedná se tedy o pravidelnou finanční injekci. Je otázkou, zda Sony nabídne službu pouze pro své konzole, nebo se nabídka rozjede i na PC. Dle spekulací se totiž na tuto platformu má dostat spousta exkluzivních titulů.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz